יום שבת, 29 במאי 2010

נסיעת מבחן

במסגרת פינת הסיקורים הפעם שלחה לימור לכל אחת מאיתנו חותמת גומי מבית The Greeting Farm. מדובר בחותמת גומי אדומה, בעלת גב דביק הנצמד בקלות לבלוק אקרילי. החותמת שסיימה את מסעה בקופסת החותמות שלי היא אדוארד והוא כ"כ מקסים שעדיה כבר נקשרה אליו וקוראת לו "אד".
והנה התמונה לשיפוטכם -אחד הדברים השימושיים בחותמת הזו הוא שהיא מתאימה לעבודות המיועדות לילדים ולמבוגרים כאחד. כדי להגדיש את הרעיון המעולה והייחודי הזה (ייחודי בקופסת החותמות שלי) החלטתי להכין שני כרטיסים המשקפים את האופי המיוחד והייחודי של החותמת.
בשני הכרטיסים השתמשתי בעיקר בשאריות ששכבו אצלי בקופסת השאריות כשדף הבסיס הוא קארדסטוק בצבע craft.

הכרטיס הזה המיועד ליום הולדתו של ילד מיוחד הוא צבעוני ושמח. השתמשתי בדפים מחבילת the boyfriend של cosmo cricket, הוספתי צ'יפבורד וצבעתי את החותמת בקופיק.


   כדי להכין את הכרטיס השני החתמתי בחותמות שונות מהסט just a note… של hero arts על שאריות של נייר חלק. בגלל הקו הנקי של הכרטיס החלטתי להשאיר את החותמת לא צבועה. החותמת הוחתמה על נייר לבן כדי להדגיש אותה על רקע דף הבסיס טאני פשוט מאוהבת בכרטיס הזה.לסיכום – למי שאוהבת לצבוע את החותמות שלה – החותמת הזו אידיאלית. מעבר לזה היא מאוד שימושית ויכולה להתאים לטווחי גיל שונים ואני כבר מחכה למוזה שתבוא כדי להפוך את אדוארד לכוכב רוק...
לימור - תודה רבה!!!

אין תגובות: