יום שבת, 4 ביוני 2011

פוסט ארוך במיוחד...

*** אזהרה!! *** פוסט ארוך במיוחד! ***

עברו קצת יותר משלושה חודשים וחצי מאז הפעם האחרונה שביקרתי בבלוג שלי והרבה דברים קרו בחיים שלי מאז.
לצערי הרב פרשתי מהצוות המעצב של שלוש בשלישי בגלל עומס בלימודים, עברתי לחוג אחר בלימודים - מעבודה סוציאלית לגרונטולוגיה (חקר הזקנה), התחלתי עבודה נוספת, השתתפתי ביריד "נשים ונפלאות" בשיתוף מט"י חיפה, השתתפתי במסיבת יום ההולדת של עדיה ואלכסנדרה, פיספסתי את זו של לימור :( הוספתי תמונה לכותרת הבלוג - זה שם העסק שלי (כלומר - בעתיד יהיה לי עסק וזה יהיה השם שלו. חפשו אותנו בפייסבוק), עשיתי מילואים וראיתי את אאידה במצדה.
אז הפוסט הזה ינסה לעשות קצת סדר בדברים ובתמונות, הוא כנראה לא יכיל את הכל וההמשך יגיע בפוסט הבא (בתקווה שזה לא יהיה בעוד שלושה חודשים וחצי...).

* יריד נשים ונפלאות - היריד התקיים ב-12.4 בגראנד קניון בחיפה. זו היתה הפעם הראשונה שהעמדתי דוכן ביריד כ"כ מאורגן ונהניתי מכל רגע. אחי המקסים הגיע איתי בבוקר, עזר לי לסדר את הדוכן והעביר איתי את הזמן עד הצהריים. אח"כ שלומית ואמיליה הנהדרות הגיעו לבקר ולהעביר את הזמן ועזרו לי המון. היריד היה נהדר, הכרתי הרבה בעלות עסקים מעניינות, הרבה יוצרות מוכשרות ואפילו יצאתי עם רווח :)


שימו לב לפרצוף שאחי עושה למצלמה...


  
 חלק מהכרטיסים שהוכנו ליריד
* מסיבת יום הולדת לעדיה ואלכסנדרה - על המסיבה המגניבה תוכלו לקרוא ולראות תמונות בבלוג של עדיה, אני אעלה פה רק את התמונות של הדף השמן שהכנתי לעדיה -* מאז עזבתי את הצוות המעצב של שלוש בשלישי אני עוקבת אחר הפוסטים באדיקות ומקווה לרגע של הפוגה כדי שאוכל להכין משהו. הסקיצה והאתגר של השבוע שעבר היו בדיוק הסגנון שלי ולכן הייתי חייבת להתיישב ולהכין כרטיס (וגם - די הזנחתי את היצירות שלי בזמן האחרון ונראה לי שהן קצת נעלבו...).

זו הסקיצההאתגר הנלווה היה התחלות חדשות.
יצאו שני כרטיסים - אחד למישהי מהעבודה שעזבה אותנו כדי לחפש את מקומה במקצוע אחר

 העצים גזורים ביד חופשית, מעוטרים בפנינים נדבקות שאמורות להיות תפוחים...
הכרטיס השני הוא כרטיס לחתונה - רק בגלל שאני אוהבת את החותמת...וזהו להיום. אני אשתדל להעלות מחר את שאר התמונות ובינתיים - שיהיה לנו שבוע נפלא ורגוע!!


7 תגובות:

אורית אמר/ה...

טוב לשמוע ממך מתוך המירוץ האין סופי. שמחה לראות עבודות חדשות.
המשיכי להנות ממעשה ידייך.

anat15 אמר/ה...

איזה כייף לראות אותך (וירטואלית) שוב!
יופי של כרטיסים!!!
היית חסרה ביום ההולדת של לימור...

Adiya אמר/ה...

מותק, מה קורה??
היצירות שלך מדהימות, כמו תמיד!
חסרת אצל לימור, מקווה שלמסיבה הבאה את מגיעה...

ליאת אמר/ה...

אם הייתי יודעת שאת בגרנד בטוח הייתי באה..באמת חסרת במסיבה האחרונה אבל דיר בלאק להבריז שוב.. וחוץ מזה הנה אתגר למוזה..את צריכה להכין 2 כרטיסים..
כמו שהכנת בפוסט הזה..יפים ומתוקים!

שלומית אמר/ה...

מותק, היה לי כיף לבקר אותך ובהחלט החוסר נוכחות שלך הורגש, מחכה כבר שנפגש וכמו שכתבתי לליאת צריך ללכת אליה להדק בקצת מוזה....

carmoosh אמר/ה...

אהבתי את השם שבחרת לעסק שלך, מקסים!
הכרטיסים מתוקים.

צרויה אמר/ה...

וולקאם בק!
כל הכבוד על האומץ והמכירות!
שיהיה לך טוב איפה שאת נמצאת :)
חג שמח!